dr Tomasz Kościelniak

Ginekolog

OPINIE

Pacjentki o mnie

Serdecznie polecam ! Profesjonalne podejście do pacjenta, wyrozumiałość, delikatność. Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę i spełnił moje wszystkie oczekiwania

 

J.M.

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Bardzo życzliwy lekarz, w bardzo zrozumiały sposób przekazuje informacje bez zbędnego dodawania niepotrzebnych aspektów. Delikatny, co daje komfort przy badaniu. Serdecznie polecam!

K.S.

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Bardzo sympatyczny i ciepły lekarz, z zaangażowaniem przeprowadził badanie, na bieżąco informował o wynikach badania. Gorąco polecam.

Angelika W.

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

WYKSZTAŁCENIE

Doświadczenie zawodowe

Dr Tomasz Kościelniak pracuje na codzień w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala „Latawiec” w Świdnicy oraz na Klinicznym Oddziale Ginekologii Onkologicznej i Prokreacyjnej w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. W FemiMea wykonuje badania prenatalne, prowadzi ciąże, zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności, wykonuje również badanie drożności jajowodów HyFoSy.  Posiada liczne certyfikaty m. in. The Fetal Medicine Foundation, certyfikat umiejętności wykonywania badań prenatalnych PTGiP oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy.  Dr Kościelniak rozwija swoje umiejętności w szczególności w zakresie małoinwazyjnych zabiegów takich jak kolposkopia, histeroskopia i LEEP konizacje. Dr Tomasz dba o komfortową atmosferę badania i profesjonalne rozwiązywanie problemów swoich pacjentek. U Pana Doktora możecie również założyć wkładkę wewnątrzmaciczną czy implant.

Dyplomy i certyfikaty

Umów się online