dr n. med. Wojciech Homola

Ginekolog

OPINIE

Pacjentki o mnie

Korzystam z usług Pana doktora od dawna, obecnie prowadzę u niego ciążę (w zasadzie już jej końcówka) więc mogę wystawić opinię. Bardzo polecam tego ginekologa, ponieważ zawsze udziela wyczerpujących wyjaśnień i widać w Jego podejściu autentyczne zaangażowanie w to co robi. Co jest na bardzo duży plus to to, że z Panem Doktorem jest bardzo dobry i szybki kontakt, również drogą mailową a personel placówki jest przemiły i zawsze pomocny. Co do całego przebiegu prowadzenia mojej ciąży nie miałam i nie mam zastrzeżeń. Na pewno będę korzystać w przyszłości z usług Pana Doktora gdyż jest to lekarz, który wzbudza swoją wiedzą i podejściem do pacjentki bardzo duże zaufanie, co przy takiej specjalizacji jest, moim zdaniem, bardzo istotne.

Paulina

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Lekarz z powołanie, sposób bycia oraz wypowiedzi wprowadza pacjenta w spokojną atmosferę, bez nerwów.

Monika

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Dobra diagnoza i właściwie dobrana metoda leczenia, na którą nie wpadło kilku innych specjalistów, u których wcześniej byłam. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, zaangażowania Pana Doktora i wyczerpujących odpowiedzi na pytania.

MM

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u pana doktora. Bardzo sympatyczny lekarz, jednocześnie bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Atmosfera przyjazna, nie czuje się takiego "spięcia" jak czasem czuje sie przy niektórych lekarzach. Odpowiedzi na moje pytania były wyczerpujące. Jestem bardzo zadowolona z odbytej wizyty.Polecam.

Magda

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Nie wyobrażam sobie oddania się pod opiekę innego lekarza, empatia i poziom zaangażowania w przedstawiony problem godne naśladowania przez innych lekarzy, mój problem przez wielu bagatelizowany dla doktora stał się priorytetem i nareszcie po tylu latach poszukiwań w końcu czuję sie spokojna i zaopiekowana

K. Sz.

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

KIM JESTEM?

ZAŁOŻYCIEL CENTRUM GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA FEMIMEA

Związany przez 15 lat z II Katedrą i Kliniką Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie prowadził zajęcia ze studentami. Autor licznych publikacji naukowych i wykładowca na międzynarodowych konferencjach. Uczestnik krajowych i europejskich kursów, gdzie zdobywa wiedzę i certyfikaty. Wierzy, że wiedza akademicka powinna być wspierana najnowszymi odkryciami w świecie medycznym.

Ginekolog Wojciech Homola otwarcie mówi, że przyjazna, konkretna komunikacja jest elementem skutecznej diagnozy i szybkiego leczenia. Jego zainteresowania to profilaktyka raka szyjki macicy, diagnostyka i leczenie niepłodności oraz prowadzenie ciąży.

WYKSZTAŁCENIE

Doświadczenie zawodowe

W 2005 roku skończył wydział lekarski na Akademii Medycznej.
W latach 2006 – 2020 pracownik naukowy i kliniczny II Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
W 2017 roku obronił doktorat.
W 2018 roku zdał specjalizację z położnictwa i ginekologii.
Odbył liczne kursy dotyczące diagnostyki ultrasonograficznej płodu, badań prenatalnych. Ma certyfikat z kursu podstawowego i zaawansowanego w dziedzinie USG piersi.
Zaliczył też wszystkie stopnie kursów diagnostyki kolposkopowej patologii szyjki macicy, łącznie z europejskim egzaminem certyfikowanym przez EFC.

Dyplomy i certyfikaty

O SOBIE

Kilka słów o mnie

„Interesuje mnie to. Jestem ciekawy nowości, innowacji. Przez chwilę zajmowałem się innowacjami w medycynie i ta chęć pracy na najnowszych technologiach została we mnie. Wyjeżdżam za granicę, obserwuję, jak inni pracują. Mam taką niespokojną duszę naukowca i innowatora. Mi się chce. Oprócz tego, że pracuję ze studentami i w szpitalu, to jeszcze badam trzy technologie i je porównuję ze sobą – ZedScan, automatyczny algorytm do oceny nabłonka szyjki macicy i wybarwianie nowym kompleksem na niebiesko (czego nikt w Polsce nie robi, w Europie tylko dwa miejsca). Wszystko to badam, wprowadzam do arkuszy, konsultuję ze statystykiem. Sprawdzamy, czy to jest lepsze. Jadę na konferencję. Publikuję w renomowanych czasopismach. To jest mój wyróżnik merytoryczny. Zdobywam wiedzę i szukam możliwości, jak jeszcze bardziej nowocześnie można leczyć pacjentki.”

Umów się online