Zabieg orgasmic shot Wrocław

Jak się okazuje, zabieg z zakresu ginekologii estetycznej O-Shot cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Pacjentki, niezadowolone ze swojego życia seksualnego, którym sen z powiek spędza brak orgazmu, nader chętnie korzystają z dobrodziejstw zabiegu rewitalizacji okolic intymnych za pomocą osocza bogatopłytkowego (PRP). O Shot poprawia bowiem funkcje seksualne Kobiet, zwiększa nawilżenie oraz odczuwanie orgazmu.

Na początek przedstawimy kilka ciekawostek o kobiecym orgazmie, zanim przejdziemy do omawiania zabiegu O Shot.

Każda Kobieta pragnie mieć udane życie intymne i czerpać przyjemność oraz zadowolenie z seksu.

 

Orgazm, wbrew pozorom, nie jest błahą sprawą, bowiem oprócz seksualnego zaspokojenia i spełnienia zapewnia także wiele zdrowotnych korzyści (między innymi wzmacnia system odpornościowy organizmu).

Badania naukowe udowodniły, że kobiecy orgazm, czyli moment najsilniejszego podniecenia seksualnego, nazywany także szczytowaniem, trwa zazwyczaj 20 sekund.

Co ciekawe, zdarza się, chociaż niezwykle rzadko, że niektóre Kobiety przeżywają nawet orgazm wielokrotny.

Statystyki nie napawają jednak optymizmem; mówią, że tylko około 30 procent Pań odczuwa orgazm w trakcie każdego stosunku seksualnego.

Brak orgazmu, czyli anorgazmia, jest to brak możliwości osiągnięcia szczytowania, pomimo tego, że Kobieta odczuwa podniecenie seksualne.

Jakie są najczęstsze przyczyny niemożności osiągnięcia orgazmu?

 1. Traumatyczne doświadczenia seksualne w okresie dzieciństwa
 2. Zmiany poporodowe
 3. Menopauza i związane z nią zmiany atroficzne okolic intymnych
 4. Wady anatomiczne narządu rodnego
 5. Lęk przed zajściem w ciążę.

Brak zdolności osiągnięcia orgazmu jest źródłem problemów w związku. Powoduje zazwyczaj frustrację oraz obniżenie poczucia własnej wartości.

W takim przypadku seks przestaje być dla Kobiety atrakcyjny.

Ginekolodzy rekomendują Paniom niemającym satysfakcjonującego życia erotycznego, poza konsultacją u Seksuologa, konsultacje z zakresu ginekologii estetycznej.

Pamiętaj: Ginekologia estetyczna w tym O-Shot, znacznie zwiększa doznania w trakcie orgazmu.

Jak przekonują lekarze, O Shot to szybki i nieinwazyjny zabieg, którego efekty utrzymują się długo (do roku).

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu O Shot?

 1. Osłabienie odczuwania orgazmu
 2. Ból podczas współżycia
 3. Atrofia warg sromowych
 4. Liszaj na skórze sromu
 5. Suchość pochwy
 6. Nietolerancja estrogenów w leczeniu
 7. Sucha i wiotka skóra okolic intymnych

Orgasm Shot (O Shot) – jaki jest przebieg zabiegu?

Zabieg polega na zastosowaniu procedury z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, pozyskanego z krwi Pacjentki (jest to tak zwany wampirzy lifting).

O-Shot to zabieg, który obejmuje trzy etapy:

 1. W pierwszym etapie jest pobierana krew żylna od pacjentki (5 do 15 ml)
 2. Drugi etap obejmuje odwirowanie krwi w specjalnym urządzeniu – dedykowana zabiegowi wirówka.
 3. W ramach trzeciego etapu osocze bogatopłytkowe jest wstrzykiwane w okolicę intymną, a konkretnie w okolice łechtaczki oraz przednią ścianę pochwy.
Warto wiedzieć, że osocze bogatopłytkowe jest to substancja zawierająca liczne czynniki wzrostu.Pobudza więc procesy regeneracyjne tkanek, a dzięki temu stają się one bardziej jędrne i lepiej unerwione.Osocze pobudza tkanki do produkcji kolagenu. W związku z tym tkanka jest zregenerowana, napięta oraz elastyczna.Dzięki substancjom zawartym w osoczu bogatopłytkowym, Orgasmic Shot stymuluje zarówno rewitalizację, jak również odmłodzenie okolic intymnych.Zastosowanie osocza bogatopłytkowego poprawia ukrwienie, unerwienie i powoduje poprawę funkcjonowania zakończeń nerwowych. Dzięki temu Kobieta może czerpać większe zadowolenie z seksu.Sam zabieg trwa około 30-40 minut, jest bezbolesny.Podczas zabiegu Orgasm Shot (O Shot) jest stosowane znieczulenie miejscowe.

Zabieg O Shot ma również za zadanie ułatwienie osiągnięcia orgazmu łechtaczkowego oraz pochwowego i zwiększenie doznań seksualnych.

Po zabiegu O Shot pacjentka może wrócić do swych codziennych obowiązków.Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu Orgasm Shot jest m. in. choroba nowotworowa.–  Czy zabieg jest bezpieczny? -pyta Pani Ewa, Pacjenta Centrum FemiMea.Uspokajamy: Jak przekonują nasi specjaliści ginekologii estetycznej, O Shot jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym.Preparat wykorzystywany do przeprowadzenia zabiegu jest pozyskiwany z własnych tkanek. W związku z tym nie ma ryzyka odrzucenia preparatu.Również dzięki temu ryzyko alergii jest wykluczone.

Jakie są efekty zabiegu O Shot?

Kobiety, po zabiegu O Shot rewitalizacji okolic intymnych za pomocą osocza bogatopłytkowego, są bardzo zadowolone z efektów, które zawdzięczają medycynie estetycznej.

Po pierwsze, osiągnięcie orgazmu nie stanowi już dla nich problemu.

Po drugie,”zastrzyk orgazmu” powoduje zwiększenie libido i mogą teraz czerpać radość z seksu.

Po trzecie, wzrosła ich satysfakcja z życia erotycznego.

Orgasm Shot usuwa także objawy wysiłkowego nietrzymania moczu oraz zmniejsza ból w czasie współżycia.

Pamiętaj: Pełne efekty zabiegu Shot Orgasm Kobieta odczuwa po około dwóch miesiącach.