Ginekologia estetyczna Wrocław

Zabiegi ginekologii estetycznej mogą wpłynąć nie tylko na poprawę komfortu życia oraz jakości współżycia płciowego lecz także na poprawę wyglądu okolic intymnych, ale również na samoocenę i poczucie własnej wartości pacjentki. Zapraszamy na konsultację do jednego z naszych ginekologów, którzy doradzą i przeprowadzą odpowiedni zabieg ginekologii estetycznej.

HIFu

W organizmie kobiety z wiekiem oraz w wyniku przebytych ciąż następują zmiany, są to na przykład różnego stopnia utrata elastyczności pochwy, ścieńczenie śluzówki pochwy, osłabienie tkanki mięśniowej co może powodować zespół rozluźnienia pochwy

Labioplastyka – plastyka warg sromowych

Uwaga: z zabiegu labioplastyki ze wskazań estetycznych mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie.

Powiększenie punktu G

Przestałaś odczuwać przyjemność ze współżycia płciowego? Seks stał się dla Ciebie niesatysfakcjonujący? Specjalista ginekologii estetycznej w Centrum Ginekologii i Położnictwa FemiMea we Wrocławiu rozwiąże Twoje intymne problemy.

Wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym

Naturalne porody oraz zmiany hormonalne, towarzyszące menopauzie zazwyczaj powodują niekorzystne zmiany w obrębie miejsc intymnych Kobiet. Związany z tym dyskomfort fizyczny i psychiczny powoduje, iż Panie nie są zadowolone ze swojego życia erotycznego.

Zabieg orgasmic shot

Jak się okazuje, zabieg z zakresu ginekologii estetycznej O-Shot cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Pacjentki, niezadowolone ze swojego życia seksualnego, którym sen z powiek spędza brak orgazmu, nader chętnie korzystają z dobrodziejstw zabiegu rewitalizacji okolic intymnych za pomocą osocza bogatopłytkowego (PRP).

Rewitalizacja miejsc intymnych

Rewitalizacja okolic intymnych osoczem bogatopłytkowym to zabieg, który poprawia jędrność tkanek oraz odmładza dzięki wykorzystaniu naturalnych czynników wzrostu wyizolowanych z krwi pobranej od pacjentki.

Tropokolagen

Twoje okolice intymne zostaną zregenerowane, a współżycie znów będzie przyjemne i satysfakcjonujące.

Umów się online
Zapytaj eksperta