Dr n. med. Anna Tarczyńska – Podraza

Ginekolog

OPINIE

Pacjentki o mnie

Pani doktor to jedna najbardziej zaangażowanych lekarzy na jakich trafiłam. Prowadziłam u pani doktor Anny swoją ciążę i pomimo ogromnej torbieli jajnika, strachu to były jedne z przyjemniejszych wizyt lekarskich. Pani doktor empatyczna, opiekuńcza a przede wszystkim człowiek z ogromną wiedzą, zawsze rozwiała moje wątpliwości i sprzedała naparstek swojej wiedzy. Będzie brakowało mi tak częstych wizyt u Pani doktor

Patrycja

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Pani lek. Anna Tarczyńska- Podraza jest pełna profesjonalizmu. Wizyta rozpoczęła się punktualnie co do umówionej godziny.
W bardzo miły i przejrzysty sposób potrafi opisać zaistniały problem oraz zaproponować rozwiązanie. Jestem szczerze zadowolona z wizyt u Pani Anny, zawsze mogę liczyć na szczegółowe badanie.

Weronika P.

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Pani Doktor prowadzi moją ciążę od samego początku. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszej opieki. Na każdej wizycie otrzymuję odpowiedzi na wszystkie moje pytania, dodatkowo p. Dr zawsze doda od siebie takie informacje, których potrzebuję a nawet o nich nie wiedziałam. Wizyta trwa tyle, ile trzeba. Nigdy nie czułam się pośpieszana. Pani dr jest lekarką z powołania, co czuć na każdej wizycie. Serdecznie polecam szczególnie z uwagi na empatię, profesjonalizm i zaangażowanie 🙂

Paulina Majewska Wolska

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Świetna ginekolog, prowadziła moja ciążę i czułam się bardzo dobrze zaopiekowania całe 9 miesięcy. Wizyty zawsze w przyjemnej atmosferze, otwartość na zadawane pytania, w razie potrzeby doktor skierowała na dodatkowe badania i wyjaśniała tok postępowania. Pełen profesjonalizm i komfort w gabinecie

Magdalena

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Pani doktor to wspaniały, bardzo zaangażowany lekarz. Profesjonalnie zajęła się mną podczas ciąży, a obecnie spotykamy się na wizytach kontrolnych. Po każdej wizycie wychodzę spokojna, ze szczegółowymi informacjami o dalszym postępowaniu. Aż żałuję, że ciąża się skończyła- będzie mi brakowało częstych wizyt u pani Ani 🙂

Paulina Kaw.

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

WYKSZTAŁCENIE

Doświadczenie zawodowe

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
W 2022 roku, z pomocą promotora dr hab. n. med. Tomasza Fuchsa, obroniła tytuł doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu z tytułem rozprawy „Wpływ wewnątrzmacicznego zahamowania wzrostu płodu (IUGR) lub nadciśnienia na pourodzeniowy stan noworodka.”
W 2021 roku zdobyła certyfikat kompetencji PTKiPSM Certyfikowanego Kolposkopisty i uzupełniła swoje kompetencje w 2022 roku o Certyfikat Kolposkopisty Zabiegowego.
Posiada certyfikat do badań prenatalnych FMF oraz Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.
Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w licznych kursach specjalistycznych.
Współautorka prac naukowych:
SARS-CoV-2 infection and pregnancy: maternal and neonatal outcomes and placental pathology correlations

Dr  Tarczynska poza wizytami ginekologicznymi, antykoncepcją i  prowadzeniem ciąży:
  • wykonuje badania prenatalne I, II i III trymestr
  • wykonuje kolposkopię i  zabiegi LEEP
  • przeprowadza usg piersi i pakiet profilaktyki corocznej
  • zakłada wkładki antykoncepcyjne implanty
  • wykonuje histeroskopie
  • przeprowadza badanie drożności jajowodów metodą HyFoSy.
Dr Tarczynska pracuje w Zakładzie Perinatologii II Katedry Ginekologii i Położnictwa na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Dyplomy i certyfikaty

Umów się online