dr Paulina Kratochwil

Ginekolog

OPINIE

Pacjentki o mnie

To zdecydowanie lekarz godny polecenia. W bezstresowej atmosferze miałam przeprowadzone badanie. Delikatne, bez bólu. dostałam jasne i konkretne odpowiedzi. Wszystko odbyło się sprawnie. Jestem bardzo zadowolona.

Liliana

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

To była bardzo profesjonalnie przeprowadzona wizyta. Badanie USG udało się wyśmienicie. Pani doktor wszystko objaśniała i wręczono nam nawet zdjęcie 3D naszego dziecka. Jestem zachwycona.

 
 

Magda

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Pani doktor jest pogodną i uśmiechniętą osobą. Dużo wkłada wysiłku i zaangażowania w swoją prace. Badania prenatalne przeprowadziła profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona.

Asia

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Bardzo miła pani, dobry specjalista! Wizyta minęła w przyjemnej atmosferze! Polecam z całego serca!

Ruslana

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Ta pani doktor warta jest polecenia do badań prenatalnych. Jej doświadczenie pozwala na dokładne sprawdzenie stanu zdrowia dziecka i nawet dostałam 3D zdjęcie na pamiątkę. Cudowne.

Danuta

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

WYKSZTAŁCENIE

Doświadczenie zawodowe

Doktor Paulina Kratochwil na co dzień pracuje w II Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213.

Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób ginekologicznych oraz położnictwem. W Centrum FemiMea Pani Doktor prowadzi ciąże oraz wykonuje badania prenatalne, czyli USG pierwszego trymestru z oceną ryzyka wad genetycznych wg FMF, badania połówkowe oraz USG III trymestru. Dr Kratochwil zajmuję się również poradnictwem antykoncepcyjnym, w tym zakładaniem wkładek wewnątrzmacicznych. Dodatkowo wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, w tym zabiegi labioplastyki.

Posiada certyfikat do badań prenatalnych FMF oraz Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Jest certyfikowanym ultrasonografistą IOTA Group.

Uczestniczy w kursach i konferencjach ogólnopolskich i międzynarodowych stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Umów się online

Dyplomy i certyfikaty