dr Beata Dawiec

Ginekolog

OPINIE

Pacjentki o mnie

Bardzo przyjemna wizyta. Pani ginekolog sympatyczna, szczegółowo wyjaśniająca zakres badania, miła. Wyszłam bardzo zadowolona z wizyty, polecam serdecznie

AJ

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Wizyta u Pani Dr przebiega w bardzo komfortowej atmosferze. Otrzymałam odpowiedz na każde pytanie i to w sposób cierpliwy i rzetelny. Gabinet położony na obrzeżach daje poczucie komfortu i intymności. Jest parking co również jest na plus.

Marzena

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Miałam swoją pierwszą wizytę ginekologiczną u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Czułam się komfortowo. Pani doktor dokładnie wszystko tłumaczy. Pacjentka w jej gabinecie czuje się zaopiekowana. Miła i ciepła osoba, która odpowiada na pytania i doradza w razie potrzeby.

Natka

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Bałam się wizyty bo dawno nie byłam i się wstydzę ale ta Pani jest magiczna, boje od niej ciepło i uśmiech 🙂
Na wszystkie moje pytanie odpowiedziała , wyjaśniła wiec wszystko wiem 🙂
Jest to złota kobieta i z całego serca polecam!

Marlena

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor dokładnie omówiła ze mną plan leczenia, wytłumaczyła co i jak, odpowiedziała na wszystkie moje pytania.Pełen profesjonalizm i empatyczne podejście do pacjenta.Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Polecam!

Gwiazda

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

WYKSZTAŁCENIE

Doświadczenie zawodowe

W 2015 roku skończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2016 roku pracuje w II Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Od 2018 roku jest doktorantem w II Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i Lekarsko-Stomatologicznego. Pani Doktor wykonuje kolposkopie, elektrokonizację szyjki macicy LEEP oraz zabiegi ginekologii estetycznej, w tym labioplastyki.

Umów się online

Dyplomy i certyfikaty