dr Mateusz Sobalak

Ginekolog

OPINIE

Pacjentki o mnie

Lekarz z ogromną wiedzą, nie jest zaskoczony żadnym trudnym pytaniem, odpowiada bardzo spokojnie, wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Polecam każdemu, jestem pod wrażeniem zaangażowania, empatii i chęci pomocy.

Adrianna H.

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Lekarz przyjazny,spokojny,opanowany,kompetentny.wyjasnial każdy szczegół. Nie było problemu z zadawaniem pytań,mogła pytać,ile chciałam i dostałam wyczerpujące odpowiedzi :)Czas wizyty był przeznaczony tylko dla mnie. Nie miałam wrażenia pośpiechu, zamykania tematu "na szybko", ponieważ ktoś inny czeka.
Bardzo polecam

Kasia

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Polecam serdecznie Pana doktora. Wizyta odbyła się punktualnie, lek. Mateusz jest miły i szybko rozwiązuje problemy.

Anita

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Profesjonalne podejście do pacjenta, miła rozmowa. Pan Doktor wysłuchał i zalecił odpowiednie leczenie. Zdecydowanie polecam!

Ewa Wawer

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Serdecznie polecam, lekarz szczegółowo odpowida na zadane pytania oraz wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

Magda

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

WYKSZTAŁCENIE

Doświadczenie zawodowe

Mateusz Sobalak – jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie.
Pracuje w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Uczestniczy w licznych kursach, konferencjach i sympozjach naukowych nieustannie poszerzając swoją wiedzę i podnosząc kwalifikacje zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP).
Jego zainteresowania oraz praca zawodowa związane są głównie z opieką nad kobietą w ciąży, diagnostyką ultrasonograficzną płodu i narządu rodnego a także codziennymi problemami ginekologicznymi kobiet wraz z poradnictwem antykoncepcyjnym.
Lekarz o indywidualnym podejściu do pacjentek, cechujący się empatią oraz cierpliwością. Zawsze w pełni skoncentrowany na potrzebach oraz profesjonalnej opiece nad pacjentką.

Dyplomy i certyfikaty

Umów się online