dr n. med. Anna Rosner – Tenerowicz

Specjalistka położnictwa i ginekologii

Specjalistka perinatologii

OPINIE

Pacjentki o mnie

Nigdy nie czułam się tak zaopiekowana Pani doktor to osoba pełna empatii, wszystko tłumacząca i poświęcająca bardzo dużo czasu na wizytę. Pełen komplet badań wykonany w przyjemnej atmosferze. Dziękuję Pani Doktor.

Anna M

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Pani Doktor wszystko jasno tłumaczy i bardzo rzetelnie odpowiada na każde pytanie. Cudowna opieka nad kobietą w ciąży i bardzo dokładnie przeprowadzane badania płodu. Tata może być obecny w gabinecie podczas wizyty. Ogromnie polecam.

Martyna

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Bardzo miła, dociekliwa Pani doktor. Chociaż byłam tylko na krótkiej wizycie, pod nieobecność mojego lekarza, to jestem bardzo zadowolona. Niestety dużym minusem było spore opóźnienie, lecz tłumacze sobie, że było spowodowane dużym zaangażowaniem lekarza

MJ

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

WYKSZTAŁCENIE

Doświadczenie zawodowe

Dr n. med. Anna Rosner-Tenerowicz – specjalistka położnictwa i ginekologii.  Pani Dr dodatkowo, jako jedna z kilku osób we Wrocławiu,  posiada specjalizację z perinatologii (dziedzina ta zajmuje się opieką matczyno – płodową i badaniami prenatalnymi). Na co dzień spotkacie Panią Doktor w II Klinice Ginekologii i Położnictwa USK przy ul. Borowskiej.  Dr Anna w FemiMea prowadzi ciąże, wykonuje badania prenatalne na najwyższym poziomie, zajmuje się także diagnostyką niepłodności, w tym badanie drożności jajowodów HyFoSy. Ponadto możecie się do Pani Doktor umówić na profilaktyczną wizytę ginekologiczną z usg cytologią i testem na HPV, na usg piersi  czy też założenie wkładki antykoncepcyjnej bądź implantu antykoncepcyjnego. Dr Rosner Tenerowicz wykonuje w FemiMea również zabiegi histeroskopii diagnostycznej i zabiegowej, kolposkopię z pobraniem wycinków i konizację LEEP oraz zabiegi Ginekologii Estetycznej np. rewitalizacja pochwy HiFu czy labioplastykę. Poza dużym doświadczeniem i wysokimi kompetencjami jest przede wszystkim sympatyczną osobą, która cierpliwe słucha i stara się rozwiązywać problemy zgłaszane przez swoje pacjentki.

Umów się online

Dyplomy i certyfikaty