dr Michalina Odonicz-Czarnecka

Ginekolog

OPINIE

Pacjentki o mnie

Wizyta przebiegła sprawnie,bezstresowo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Mimo że była to tylko rutynowa wizyta, pani doktor dokładnie i z zaangażowaniem wykonała badanie i odpowiedziała na moje pytania. Gabinet czysty, przyjemny, z nowoczesnym sprzętem. Takie wizyty lekarskie to przyjemność:-)

Anna P.

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Pani doktor bardzo sympatyczna, profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Szczegółowo opisuje badanie USG, odpowiada na wszystkie pytania. Uspokaja wszelkie wątpliwości. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam Panią doktor.

Natalia

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Pani doktor bardzo miła i empatyczna. Przeprowadziła dokładny wywiad. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Pani doktor wyjaśniła wszystko dokładnie. Powiedziała jak wszystko będzie wyglądać. Zaleciła dodatkowe badanie ze względu na historie chorób w rodzinie. Wizyta przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze co jest bardzo ważne dla pacjenta.

AnnaW.

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Polecam Panią doktor Michalinę. Bardzo profesjonalna i miła osoba, która zna się na swojej pracy. 🙂

Aleksandra

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Pani Doktor kompetentna, szczegółowo odpowiada na pytania, opracowuje i tłumaczy cały proces leczenia i do tego sympatyczna, uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona do pacjęta.

Ewa U

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

WYKSZTAŁCENIE

Doświadczenie zawodowe

Specjalista ginekologii i położnictwa, absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na co dzień lekarz w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej. Zajmuję się  min. prowadzeniem ciąży, leczeniem schorzeń narządu rodnego oraz doradztwem ds antykoncepcji.

Dyplomy i certyfikaty

Umów się online