dr n. med. Joanna Budny – Wińska

Ginekolog

OPINIE

Pacjentki o mnie

Pani doktor podeszła do mnie jako do pacjentki od pierwszej minuty wizyty jak najbardziej profesjonalnie. Wyjaśniła wszystkie kwestie lepiej, niż mogłam się tego spodziewać. Wizyta przebiegła bez stresu i przyjemnie. Jestem pewna, że powrócę do pani doktor na kolejne badanie okresowe.

Pacjentka

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Pani doktor z sercem i zaangażowaniem podchodzi do pacjentek. Bardzo konkretna i szczegółowa. Pacjentką poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Z całego serca polecam , Pani doktor prowadziła moją ciążę. W gabinecie można poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Widać chęć pomocy i zaangażowania ze strony Pani Joanny.

Milena K.

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Bardzo miła Pani doktor. Podczas wizyty panuje w gabinecie przyjazna atmosfera, jest higienicznie, Pani doktor dokładnie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Zdecydowanie polecam!

Natalia

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Pani bardzo miła, od początku wszystko szczegółowo tłumaczyła, wszystko odbyło się bez żadnego bólu czy skrępowania. Mogę z pewnością powiedziec, ze jeden z lepszych lekarzy jakiego ostatnio odwiedziłam.

Maja

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

WYKSZTAŁCENIE

Doświadczenie zawodowe

Na codzień pracuje w II Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W 2023r zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z położnictwa i ginekologii. W 2022r obroniła pracę doktorską pt. „Ocena morfologii blizny macicy po cięciu cesarskim przy zastosowaniu ultrasonografii dwuwymiarowej i trójwymiarowej”, uzyskując tym samym stopień naukowy doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Na codzień pracuje w II Katedrze Ginekologii i Położnictwa.  Posiada certyfikat do badań prenatalnych FMF (ID: 225616) Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (Numer: 128/2020) uprawniający do wykonywania badań prenatalnych I, II i III trymestru, jak certyfikat IOTA Group w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej guzów przydatków.
Jest certyfikowanym kolposkopistą Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy. Konsultuje również w języku angielskim.

Umów się online

Dyplomy i certyfikaty