Ginekolog Wrocław

FemiMea - Centrum ginekologii i położnictwa

Nasze usługi

W FemiMea wierzymy, że

Pacjentka jest najważniejsza

Każda z Pań jest inna, potrzebuje dedykowanego podejścia. Łączy je tylko jedno - chcą trafnej diagnozy i szybkiego leczenia. Pozostajemy w kontakcie - można do nas pisać smsy, wysyłać e-maile.

Najpierw rozmowa, później badanie

Komunikacja jest częścią leczenia. Dlatego szczegółowo tłumaczymy, na czym polega choroba, omawiamy możliwe ścieżki postępowania i tworzymy plan leczenia. Czasem nasi lekarze nawet rysują.

Nieustanne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji gwarancją skutecznego leczenia

Świat zmienia się tak szybko, by móc skutecznie leczyć trzeba się nieustannie uczyć. Współpracujemy z lekarzami z całego świata - jeździmy na szkolenia, uczestniczymy w kursach, zdobywamy certyfikaty, po to, by każdego dnia, coraz lepiej pomagać naszym pacjentkom.

Diagnozujemy i leczymy używając nowoczesnego sprzętu medycznego

Urządzenia medyczne, mimo iż niektóre badania są wykonywane od prawie stu lat, dzięki technice XXI wieku, stają się coraz dokładniejsze i bardziej precyzyjne. Nowoczesne ultrasonografy pozwalają wcześniejsze wykrywanie wad u płodów, wykorzystanie zjawiska oporu elektrycznego (ZedScan) czy nowoczesne wybarwienia, pozwalają na szybsze rozpoznawanie stanów przedrakowych i skuteczne wyleczenie pacjentki.

Poszukujesz doświadczonego specjalisty w zakresie ginekologii w Wrocławiu? Centrum Medyczne FemiMea jest do Twojej dyspozacji. Oferta naszego prywatnego gabinetu ginekologicznego obejmuje szeroki zakres usług z zakresu zdrowia kobiet. Czytanie tego artykułu pozwoli Ci dowiedzieć się więcej o świadczonej w naszym Centrum opiece, poznasz nasz zespół specjalistów i oferowane przez nas metody diagnostyczne oraz leczenia.

Czytaj więcej…

20 tys.

Zadowolonych pacjentek

1 tys.

Przeprowadzonych badań

15 lat

Doświadczenia

ponad 600

Prowadzonych ciąż

PORADY SPECJALISTY

Przeczytaj artykuły naszych specjalistów
Współpracujemy z