W FemiMea stale rozwijamy obszar ginekologii estetycznej. W naszej ofercie znajdują się:

  • Małoinwazyjne zabiegi pochwy w technologii HiFu, które znajdują zastosowanie w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu, rewitalizacji pochwy (zwężanie pochwy) po porodzie oraz rewitalizacje pochwy w przypadku atrofii urogenitalnej (kobiety po menopauzie).
  • Zabiegi plastyki warg sromowych (labioplastyka) wykonywane w przypadku niesymetrycznych bądź przerośniętych warg sromowych, zabiegi plastyki sromu i pochwy po porodach. Zabiegi te wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, trwają od 60 do 120 minut, pacjentka idzie do domu tego samego dnia.
  • Powiększanie punktu G przy użyciu wypełnienia kwasem hialuronowym w FemiMea. Zwiększenie satysfakcji z życia seksualnego jest możliwe dzięki małoinwazyjnemu zabiegowi w znieczuleniu miejscowym, który polega na wstrzyknięciu preparatu zawierającego usieciowany kwas hialuronowy. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 2 lat i pozwala na ponowne czerpanie przyjemności z życia seksualnego.
  • Rewitalizacja warg sromowych mniejszych za pomocą kwasu hialuronowego. Z wiekiem nasze ciało się zmienia a zmiany zachodzące w obrębie pochwy czy warg sromowych mniejszych mogą obniżyć jakość życia intymnego i prowadzić nawet do obniżenia samooceny u kobiety. Dlatego warto zdecydować się na poprawę wyglądu warg sromowych mniejszych, co jest możliwe w znieczuleniu miejscowym w nieinwazyjnym zabiegu.
  • Zabieg O-shot (orgasmic shot) osoczem bogatopłytkowym, który poprawia funkcje seksualne Kobiet, zwiększa nawilżenie oraz odczuwanie orgazmu.
  • Rewitalizacja miejsc okolic intymnych osoczem bogatopłytkowym to zabieg, który poprawia jędrność tkanek oraz odmładza dzięki wykorzystaniu naturalnych czynników wzrostu wyizolowanych z krwi pobranej od pacjentki. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny, bez ryzyka odrzutu ponieważ podawany jest preparat na bazie własnego osocza pacjentki. Osocze bogatopłykowe (tzw. PRP) ma zastosowanie w regeneracji blizny po pęknięciu bądź nacięciu krocza w czasie porodu, blizny po cięciu cesarskim oraz u pacjentek z atrofią warg sromowych.

Czym jest ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna zajmuje się leczeniem intymnych niedoskonałości ciała kobiety. Obejmuje zabiegi, których najważniejszym celem jest poprawa wyglądu zewnętrznych narządów płciowych oraz poprawa ich funkcji seksualnych. Centrum Ginekologii i Położnictwa FemiMea we Wrocławiu zaprasza Pacjentki do skorzystania z nowoczesnych, bezpiecznych i skutecznych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, także z użyciem HiFU

Okazuje się, że ginekologia plastyczna (inaczej ginekologia estetyczna) z roku na rok coraz dynamiczniej się rozwija, nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej przywracają komfort psychiczny i komfort fizyczny kobiety oraz poprawiają jakość życia seksualnego.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej są polecane szczególnie tym Paniom, które skarżą się na dyskomfort w obrębie okolic intymnych, spowodowany niekorzystnymi zmianami wywołanymi między innymi przez porody naturalne, czy przechodzenie okresu menopauzy. Również na częste infekcje okolic intymnych spowodowane atrofią związaną z menopauzą odpowiedzią może być ginekologia estetyczna a dokładniej zabiegi ginekologii estetycznej HiFu.

Przerost warg sromowych mniejszych, luźność pochwy, zmniejszenie czyli atrofia warg sromowych większych spowodowany wiekiem czy też wysiłkowe nietrzymanie moczu spędzają sen z powiek wielu Kobietom w Polsce, utrudniając im codzienne funkcjonowanie.

Te dolegliwości wpływają negatywnie nie tylko na wykonywanie codziennych aktywności, ale również zaburzają życie intymne kobiety.

Przyjdź do Centrum FemiMea we Wrocławiu – jeden z naszych ginekologów estetycznych rozwiąże Twoje problemy szybko i sprawnie!

Centrum Ginekologii i Położnictwa FemiMea we Wrocławiu oferuje Paniom rozwiązania najwyższej jakości, w ramach ginekologii estetycznej.

Do zabiegów ginekologii estetycznej zalicza się plastykę warg sromowych, czyli labioplastykę. Zabieg ten polega na uformowaniu estetycznego kształtu warg sromowych i jest wykonywany przez doświadczonych specjalistów w Centrum FemiMea.

Zapraszamy na rewitalizację pochwy z wykorzystaniem technologii HiFu do Prywatnego Centrum Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu.

Panie mogą skorzystać z zabiegu rewitalizacji pochwy, nazywanego również obkurczaniem pochwy przy użyciu innowacyjnej technologii HiFu, która wykorzystuje precyzyjne ultradźwięki. Dzięki precyzyjnemu urządzeniu pochwa staję się bardziej obkurczona, dochodzi do wzmocnienia cewki moczowej i nietrzymanie moczu możemy odłożyć do lamusa.

Celem zabiegu jest również przywrócenie elastyczności oraz właściwego poziomu nawilżenia okolic intymnych.

Pacjentki po zabiegach czerpią większą radość i satysfakcję z życia seksualnego.