Prowadzenie ciąży Wrocław

Opis artykułu

Prowadzenie ciąży to jedna z usług, świadczonych przez Centrum Ginekologii i Położnictwa FemiMea. Ciąża to szczególny czas w życiu każdej kobiety. W związku z tym Pacjentka powinna przez cały okres ciąży szczególnie dbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także dziecka, rozwijającego się w jej łonie. I być otoczona troskliwą opieką doświadczonego lekarza ginekologa, który będzie czuwał nad tym, czy ciąża przebiega prawidłowo.

W naszej placówce ciężarna kobieta znajduje się pod czujnym okiem specjalistów z zakresu położnictwa, aż do porodu – podkreśla dr n med Anna Tarczyńska – Podraza, ginekolog i położnik z Centrum Ginekologii i Położnictwa FemiMea.

Pacjentki mają w FemiMea zapewnioną kompleksową opiekę oraz komfort przez cały okres ciąży – zaznacza.

Lekarz, prowadzący ciążę, ustala częstotliwość wizyt kontrolnych i zleca przeprowadzenie niezbędnych badań.

Pacjentka powinna regularnie zgłaszać się na wizyty kontrolne i wykonywać badania obowiązkowe, takie, jak:

  • badanie ogólne moczu

  • morfologia krwi

  • posiew w kierunku GBS pod koniec ciąży

  • badanie ultrasonograficzne

  • badania prenatalne

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Fetal Medicine Foundation, oceniamy ryzyko wad genetycznych w oparciu o USG wykonywane pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży oraz test PAPPA (badanie krwi) – mówią lekarze ginekolodzy z Centrum Ginekologii i Położnictwa FemiMea.

W FemiMea oferujemy również badania wolnego DNA płodu w oparciu o badanie HARMONY i SANCO, o których więcej przeczytasz tutaj.

Podczas wizyty lekarz wykona także badanie położnicze oraz badanie KTG. Jeszcze przed porodem Pacjentka powinna zdobyć wiedzę na temat karmienia piersią od doświadczonej położnej laktacyjnej.

Prowadzenie ciąży – Wrocław w FemiMea

Jesteś w ciąży?

Kompleksowe prowadzenie ciąży oddaj w ręce doświadczonego lekarza ginekologa w Centrum Ginekologii i Położnictwa FemiMea.

Dr n. med. Anna Tarczyńska – Podraza: ginekolog zajmująca się w FemiMea prowadzeniem ciąży, badaniami prenatalnymi. Pani Doktor zajmuje się również diagnostyką niepłodności, wykonuje takie zabiegi jak kolposkopią histeroskopia, elektrokonizacja LEEP oraz badania drożności jajowodów HyFoSy

Umów się online
Umów się online
Umów się online
Umów się online
Umów się online